KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17408165
nr 1740 8165
Färgetsningar
6 st, Bernard Louedin (1938-, Venezia Nuda komplett svit om 6 st. Bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm. Signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:39:55
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Färgetsningar
nr 1740 8165
Färgetsningar
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 17 november 2025 |